Description
| Конфігурація | 2-смугова |
| НЧ | 8” |
| ВЧ | 1” |
| Потужність RMS | 130 Вт |
| Пікова потужність | 200 Вт |
| Чутливість | 96 дБ |
| Кути розкриття рупора | 90° x 45° |
| Діапазон відтворюваних частот | 65 – 20 000 Гц |
| Частота вбудованого кросовера | 3 500 Гц |
| Входи | Мікрофонний (TRS), лінійний (RCA) |
| Виходи | Лінійний (TRS) |
| USB | є |
| слот SD | є |
| Вбудований MP3-плеєр | є |
| Пульт дистанційного керування | є |
| Регулювання тону | Тембр, бас |
| Блок живлення | 220-240В, 50 Гц |
| Матеріал корпусу | поліпропілен |
| Комплектація | Акустична система, шнур живлення, пульт ДК |
| Розміри | 395 х 255 х190 мм |
| Вага | 5.5 кг |
















