Description
| Конфігурація | 2-смугова |
| НЧ | 12” |
| ВЧ | 1” |
| Потужність RMS | 130 Вт |
| Пікова потужність | 200 Вт |
| Чутливість | 96 дБ |
| Кути розкриття рупора | 90° x 45° |
| Діапазон відтворюваних частот | 65 – 20 000 Гц |
| Частота вбудованого кросовера | 3 500 Гц |
| Входи | SpeakON |
| USB | є |
| Матеріал корпусу | поліпропілен |
| Комплектація | Акустична система |
| Розміри | 580 х 360 х 290 мм |
| Вага | 9 кг |














