Description
| Довжина | 5 м |
| Роз’єми | XLR Female – XLR Male |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Калібр дроту | 24 |
| Перетин жил | 2 x 0.22 мм² |
| Структура провідника | 28 x 0.10 мм |
| Ізоляція жили | 1,4 мм |
| Структура екрану | 80 x 0.10 мм |
| Чинник екранування | 95% |
| Робоча температура | від -20 до 70°C |
| Місткість жила/жила на 1 м | 58 пФ |
| Місткість жила/екран на 1 м | 115 пФ |
| Опір жил на 1 км | 53 Ома |
| Опір екрану на 1 км. | 25 Ом |
| Опір ізоляції на 1 км. | 1 ГOм |

















