Description
| Операційна система | Android 4.0 |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, WiFi |
| Входи | AUX (Євроблок), Ethernet (8P8C) |
| Виходи аудіо | AUX (Євроблок), 8 Ом (Євроблок) |
| Виходи відео | Компонентний (Євроблок) |
| Потужність підсилювача | 2х25 Вт @8Ом |
| Діагональ дисплея | 5″ |
| Блок живлення | 220-240В, 50 Гц |
| Розміри | 170x85x75 мм |
| Розмір монтажної коробки | 166x78x61 мм |





