Description
| Конфігурація | Сабвуфер |
| СНЧ | 15” |
| Потужність RMS | 350 Вт |
| Пікова потужність | 700 Вт |
| Звуковий тиск SPL max | 105 дБ |
| Діапазон відтворюваних частот | 35 – 200 Гц |
| Входи | Лінійний (XLR) |
| Виходи | Лінійний (XLR) |
| Матеріал корпусу | Фанера |
| Комплектація | Акустична система, шнур живлення |
| Розміри | 680 х 495 х 380 мм |
| Вага | 40 кг |



