Description
| Конфігурація | Сабвуфер |
| СНЧ | 18” |
| Потужність RMS | 600 Вт |
| Пікова потужність | 1200 Вт |
| Звуковий тиск SPL max | 110 дБ |
| Діапазон відтворюваних частот | 30 – 150 Гц |
| Входи | Лінійний (XLR) |
| Виходи | Лінійний (XLR) |
| Матеріал корпусу | Фанера |
| Комплектація | Акустична система, шнур живлення |
| Розміри | 680 х 495 х 380 мм |
| Вага | 45 кг |



